Aryton szalony

To już nie jest kobieta klasyczna, która w stonowanym komplecie (wysokiego gatunku, rzecz jasna) szybkim krokiem pomyka do biura. Nie jest to też pani w luksusowym beżowym płaszczu stawiająca na bezpieczny, elegancki styl. Wiosną w Artytonie pojawiła się kobieta szalona. Ale w tę pozytywną stronę. Odważna, nieco zakręcona, na tyle pewna siebie, żeby móc pozwolić sobie na coś więcej niż sprawdzone rozwiązania. Łączy kwiecisty płaszcz z dresowymi spodniami, wzorzysty garnitur z futrzaną etolą (dość makabryczny widok, swoją drogą, ale ona się nie przejmuje), nie obawia się ani przeźroczystości, ani pierzastych narzutek. Satyna, żakard, nabłyszczana bawełna, a także detale: aplikacje z rypsowej tasiemki, powlekane guziki, wyszczuplające wstawki – to wszystko nadaje całości charakter mocno aktualny. Natomiast desenie jak groszki czy drobne prążki nawiązują do sprawdzonej przeszłości, z tym że zaserwowane są w formie mniej typowej. Marynarki otrzymały krój bardziej sportowy, a ułożenie prążków na spódnicy bawi się z naszą percepcją, dając całkiem korzystne złudzenia optyczne.
Za kolejny już etap przemian wizerunku marki Aryton odpowiedzialna jest dyrektor kreatywna, Patrycja Cierocka. Świetnym pomysłem było zatrudnienie w kampanii jednej z lepszych obecnie i najbardziej eksploatowanych polskich modelek, Marty Dyks (będzie o niej coś jeszcze przy najbliższej okazji). Choć niemal dwa razy młodsza od statystycznej klientki Arytonu, wygląda tu co najmniej przekonująco. Jej nietuzinkowa i młodzieńcza uroda świetnie współgra z nową odsłoną marki. Ale przyznam, że czasem mi się marzy kampania wizerunkowa z bardziej wiekową modelką. Kto wie? Może wszystko przed nami?
P.S. Chętnie widziałabym Aryton ponownie na wybiegu. Bo mamy się czym pochwalić.

1

2

Aryton

Modelka: Marta Dyks/ Rebel Models
Fotograf: Magda Wunsche & Agnieszka Samsel
Dyrektor Kreatywna: Patrycja Cierocka
Koncepcja artystyczna i stylizacja: Marta Kalinowska
Koncepcja graficzna: Joanna Dobkowska
Makijaż: Iza Wójcik/ Van Dorsen Talents
Włosy: Rafał Żurek/ Metaluna
Scenografia: Ewa Iwańczuk

5 Comments

 • format1x1
  Posted 26 lutego 2014 00:04 0Likes

  te pióra mi robią BARDZO!

 • Kamson
  Posted 26 lutego 2014 00:38 0Likes

  Widać poziom 🙂

 • mimi
  Posted 26 lutego 2014 18:17 0Likes

  sukienka z 3 zdjęcia przepiękna, czekam aż się w e-sklepie pojawi( bo na razie jej nie widzę:(

 • cugi
  Posted 28 lutego 2014 08:22 0Likes

  Fajna kolekcja, ale ciężko mi sobie wyobrazić wierne klientki Arytonu w tych propozycjach… Marta Dyks króluje na wszystkich wybiegach sezonu F/W 2014.

 • Armando
  Posted 28 lutego 2014 10:20 0Likes

  Czemuż o czemuż na anorektycznej modelce pokazywane te wspaniałości?
  Nie było pod ręką krągłej z biodrem i cycem jak się patrz?

Leave a Reply