MUUV stacjonarnie.

Choć w ostatnim czasie przeciwności więcej, niż warunków sprzyjających, marzenia potrafią się spełniać: mamy w Warszawie pierwszy stacjonarny butik MUUV. Założycielki marki, Malina Kurkowska i Kaja Lizut, mogą odhaczyć kolejny spełniony punkt ze swojej listy marzeń. Przy Kruczej 16/22 we wnętrzach zaprojektowanych przez Five Cell Architects możemy spotkać wszystko to, co Malinę i Kaję od lat prowadzi i inspiruje. Minimalistyczne rozwiązania, naturalne kolory, egzotyczne, acz pełne skromności i klasy klimaty. Na pierwszym miejscu jest natura, potem spokój, a całą resztę dopowiedzą ubrania.

Ja sama na początku zeszłorocznego zamknięcia to właśnie u nich szukałam względnego pocieszenia, kupując sobie swoisty uniform na pandemiczny czas, czyli dresowe spodnie. Czarny model Boyfriend towarzyszył mi właściwie podczas wszystkich naszych spotkań na żywo (gdy myślałyście, że za elegancką, choć nonszalancko niewyprasowaną koszulą idzie ku dołowi logiczna kontynuacja, he he). Dziś, już nieco sprany, lecz eksploatowany do granic możliwości, wciąż trzyma kształt i rozmiar. Wiem, że jeśli doprowadzę go do ostateczności, na Kruczej znajdę godnego następcę.

Butik MUUV. jest kameralny, a zakupy w nim, pomimo pandemii, są zupełnie bezpiecznie. Przestrzegamy wszelkich wytycznych: dbamy, żeby liczba osób nie przekraczała tej zalecanej na danej powierzchni, nosimy maseczki, pilnujemy, żeby nie zabrakło płynu do dezynfekcji – to informacja odnośnie teraźniejszości, mam ogromną nadzieję, że szybko stanie się niepotrzebna. Butik jest czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 11-19.

3 Comments

 • Elf
  Posted 24 lutego 2021 11:15 0Likes

  Absolutnie zachwycające wnętrze. A styl samych wlaścielek tez mi się oromni epodoba. Zebym ja tak wygladała w czarnych sporttowych ciuchach! Na pewno sie wybiore do Muuv gdy bede w Warszawie, tym bardziej, ze rozmiarówka jest ciut dziwna i moje zakupy online u nich to niewypały. Dzeki za relacje, no zachwycam się! taki dom bym chciała:)

 • elf
  Posted 24 lutego 2021 11:17 0Likes

  Jeszcze dodam, że ten minimalizm bardzo mi przypomina wnętrza hoteli na Sri Lance, gdzie bylam dwa lata temu. Dużo prostoty, betonu no i piękne światlo i rośliny

 • Steel - uwaga próba nielegalnej reklamy!!!
  Posted 9 marca 2021 18:36 0Likes

  Uwielbiamy wnętrza w stylu minimalistycznym z dominującymi kolorami ziemi i naturalnymi materiałami. Do tego duże stalowe przeszklenia przez które wpada światło. Miło robić zakupy w takich miejscach. Brawo dla architekta wnętrz!

Leave a Reply