Madelle – lato 2022

Zdjęcia z wakacji to mój ulubiony moment w albumach fotograficznych. Prowadzę je praktycznie od momentu, w którym nauczyłam się naciskać spust migawki. Może dlatego tak lubię te rokroczne kadry od Madelle, które wnoszą lekkość i beztroskę, tak pożądane, szczególnie ostatnio, gdy wokół wszystko wydaje się cięższe niż zazwyczaj. Tego, że nie ma krztyny złego w odpoczynku, uczę się pilnie od pewnego czasu i muszę przyznać, że wychodzi mi to coraz lepiej. A że w pięknych sukienkach odpoczywa się wyśmienicie, chyba nie muszę Was przekonywać?

Madelle od lat krąży wokół sukienki: tej romantycznej, klasycznie francuskiej, w klimacie vintage, choć uszytej z materiałów całkiem współczesnych, które nierzadko w konkurencji z vintage bezdyskusyjnie wygrywają. Magdalena Magnon, założycielka i projektantka marki, tym razem skupia się zarówno na lekkości tkanin i wzorów, jak i na funkcjonalności – te ubrania mają nam służyć od rana do wieczora i po długich godzinach noszenia wciąż wyglądać świetnie. Do wyboru kilka sukienek z bufkami, zapinanych na guziki lub z szeroką marszczoną gumą w pasie, a także bieliźniana opcja na regulowanych ramiączkach. Na dodatek leciutka biała koszula uszyta z haftowanej bawełny.

A gdyby komuś zamarzyły się wakacje w poniższym anturażu, mamy wyjątkową sytuację, w której marka zdradza miejsce sesji: to Kolonia Mazurska Mierki.

Zdjęcia: Magdalena Kozicka
Modelka: Ola | Uncover Models
Makijaż: Sandra Majewska
Stylizacja: Magdalena Magnon
Wsparcie produkcji: Fashion Valley

Leave a Reply