Bon anniversaire, madelle.!

Czy tego chcemy, czy nie, urodziny są świetnym pretekstem do podsumowań, a te okrągłe w szczególności. Zapewne stąd decyzja Magdaleny Magnon, by w swojej najnowszej kolekcji zawrzeć swoiste podsumowanie – uwaga – dziesięciu lat obecności marki madelle. na rynku. Lato 2023 to krótka, acz sentymentalna podróż i wspomnienie wielu modeli z poprzednich kolekcji, które pozostały w pamięci klientek i o które nie raz padały pytania. – Oczywiście, w odświeżonej formie lub tkaninie – podkreśla Magdalena.

Do znajomych wspomnień dołączają te, za którymi dopiero będziemy tęsknić – może za dziesięć lat? Modele z dżinsu oraz t-shirty, po raz pierwszy w historii marki. I denim, i swoisty basic pozostają spójne z estetyką, do której madelle. zdążyła nas przyzwyczaić. To, cytując Magdalenę, esencja madelle., połączenie mody retro ze współczesną. Zapewne stąd jasne spranie dżinsu, forma mini spódniczki i kurtki nawiązująca do lat osiemdziesiątych czy – w przypadku t-shirtów – delikatnie marszczone główki rękawów czy mały haft w kształcie wiśni. Prostota musi mieć dawny charakter.

Do tej pory w ofercie madelle. nie było basicowych ubrań, ale od pewnego czasu dostawałam od moich Klientek pytania dotyczące tego, co założyć pod marynarkę albo rozpinany kardigan. Uznałam, że prosta, ale dobrej jakości bluzka z krótkim rękawem sprawdzi się tutaj znakomicie – mówi Magdalena Magnon. Na razie do wyboru opcja z dekoltem okrągłym i w szpic. Co będzie dalej? Zobaczymy. Na razie dołączam się do życzeń urodzinowych i życzę kolejnych okrągłych rocznic.

Zdjęcia: Magdalena Kozicka
Modelka: Killa Rioja / Model Plus 
Makijaż: Anna Czubak
Stylizacja: Magdalena Magnon
Wsparcie produkcji: Fashion Valley Agency

Leave a Reply