Kobiety Pistolety

Już w przyszłą sobotę w Warszawie odbędzie się druga edycja imprezy Kobiety Pistolety.To inicjatywa stworzona przez Martę Majchrzak – współtwórczynię szkoły pole dance i burleski Oh Lala oraz Elizę Krakówkę z kafejki my’o’my, pomysłodawczynię Urban Marketów. Impreza pierwotnie została stworzona dla „Kobiet Pistoletów“, jednak po pierwszej edycji i za namową wielu panów, tegoroczna edycja skierowana będzie również dla mężczyzn.
Przestrzeń 1500m2 do wynajęcia na Solcu zostanie podzielona na strefy, w których będzie można nie tylko kupić ciuchy (wystawców jest tradycyjnie mnóstwo), ale także zadbać o urodę (np. cytuję „zrobić pazury”), obejrzeć film, wybawić się z dziećmi (albo bez dzieci), posłuchać muzyki i zjeść sporo dobrych rzeczy. Odbędzie się także szereg warsztatów, na które już można się zapisywać (szczegóły tutaj).
Start w samo południe, ale już od godz 10 serwowany będzie brunch w restauracji sto900. Impreza potrwa cały dzień i całą noc. Harel z dumą wspiera wydarzenie.

Plakat_Kobiety_Pistolety

3 Comments

 • modologia
  Posted 16 czerwca 2013 11:31 0Likes

  A tak się właśnie zastanawiałam, co zrobić z przyszłą sobotą 😉 Nie mówiąc o tym, że przekłułabym sobie to i owo, więc może się zbiorę? Bardzo fajna inicjatywa 🙂

  • harel
   Posted 16 czerwca 2013 12:06 0Likes

   Daj znać! Może jakieś blogerskie spotkanie przy okazji? 🙂

 • Allglittery
  Posted 16 czerwca 2013 13:31 0Likes

  Dzięki za cynk, zapowiada się naprawdę przyjemne wydarzenie. Może uda się Ciebie zobaczyć na żywo.

Leave a Reply