Nie jedzcie jabłek!

Stosujcie je zewnętrznie. Aż by się chciało postawić uśmiechniętą emotikonę, ale będę twarda. Co się wydarzyło? Otóż marka Phenome wyprzedziła trendy i jeszcze przed wprowadzeniem przez Rosję embargo na polskie jabłka, postanowiła wykorzystać je jako główny składnik nowej serii kosmetyków. A że prace nad każdym z nich trwają znacznie dłużej niż kilka tygodni, wstrzeliła się w ogólną już tendencję promowania tego owocu. I bardzo dobrze. Metoda zastosowania odbiega znacznie od tej pierwotnej, bo w wypadku Phenome jabłek nie jemy (choć mikstury pachną smakowicie), tylko się nimi smarujemy i młodniejemy w oczach.
Linia o nazwie „Daily miracles” ma za zadanie rozświetlić, odświeżyć i wygładzić cerę. Składa się z siedmiu różnych kosmetyków na różne potrzeby: od nawilżającego serum po punktowy krem na przebarwienia. Walka ze zmęczeniem czy szarością zaczyna się od pierwszego kontaktu – wystarczy powąchać krem czy tonik, żeby natychmiast poczuć się lepiej. Podstawowe składniki to ekologiczny ekstrakt z jabłka, wyciąg z miłorzębu oraz wyciąg z aceroli (ciekawostka: to naturalny filtr UV). Tradycyjnie w składzie produktów nie znajdziemy żadnych szkodliwych ingrediencji, dokładna lista niepożądanych gości widnieje na każdym opakowaniu.
A teraz coś z zupełnie innej beczki…

jablko phenome

W związku z ciemnym i ponurym grudniem mam dla Was niespodziankę. Szybki konkurs pobudzający nieco kreatywność, a do wygrania aż trzy nagrody ufundowane przez Phenome (dokładnie opisane w regulaminie). Wystarczy w kilku zdaniach (maksimum 800 znaków) opisać swój ulubiony kosmetyk wszech czasów (niekoniecznie wspomnianej tu marki). Forma dowolna, choć podpowiem, że im bardziej zaskakująco i zabawnie, tym lepiej. Na odpowiedzi czekam pod adresem konkurs.harelblog@gmail.com. W tytule należy wpisać „Konkurs grudniowy”. Czas start! Kończymy w poniedziałek 8 grudnia o północy.

konkurs grudzien

Krótki regulamin konkursu:
1. Organizatorami konkursu są blog „O modzie subiektywnie” oraz marka Phenome.
2. Do konkursu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie i zamieszkałe na terytorium Polski.
3. Przyznane zostaną trzy nagrody w postaci zestawów kosmetyków Phenome.
Pierwsza: maslo Warming (mandarynkowe) 200ml + scrub do rak (cukrowy) In a minute 150ml;
Druga: migdalowy olejek do kapieli Relaxing 200ml + krem do rak (cukrowy) Anti Aging 50ml;
Trzecia: cukrowy peeling do ciala Nourishing 200ml
4. Konkurs trwa od 5 do 8 grudnia. Decyduje godzina zgłoszenia (nie późniejsza niż 23.59 w poniedziałek).
5. Nagrody nie można wymienić na pieniądze, nie należy jej także spożywać ani stosować niezgodnie z przeznaczeniem.
6. Zwycięzców wyłoni jednoosobowe super jury w postaci autorki tegoż bloga.
7. Prace konkursowe powinny być autorskie i nie mogą zawierać słów niecenzuralnych (chyba że wykropkowane).

Uwaga uwaga! Podaję zwycięzców konkursu!
Miejsce pierwsze: Ewa Borysewicz
Miejsce drugie: Weronika Szelenbaum
Miejsce trzecie: Stanisław Giermek
Wszystkim serdecznie dziękuję za udział. Wszystkie Wasze odpowiedzi były fantastyczne i żałuję, że miałam tylko trzy nagrody.

1 Comment

  • Marcin
    Posted 8 grudnia 2014 12:28 0Likes

    Oj, jabłkowe kosmetyki mogłyby mi się spodobać. I pewnie mojej dziewczynie też. Uwielbia mydła, balsamy do ust i inne takie cuda, które pachną jabłkami. A aj pisząc ten komentarz popijam herbatkę o smaku zielonego jabłuszka, więc można uznać, że jestem wielkim fanem tych smacznych atomatycznych polskich owoców.

Leave a Reply