Cloudmine!!!

Wreszcie ruszył internetowy butik Cloudmine w nowej odsłonie (chciałam napisać „po liftingu”, ale po pierwsze chyba to mało pozytywne, a po drugie lifting przecież jest passe – teraz wszyscy robimy sobie botoks! ;))). Mnie najbardziej cieszy fakt, że w końcu w sieci można dostać ubrania Ani Kuczyńskiej – kolekcja New Vintage zawiera elementy z poprzednich sezonów, często wykonane w jednym egzemplarzu. W Cloudmine znajdziemy też ubrania Maldorora, Anny Pitchouginy, Sylwii Rochali, Wioli Wołczyńśkiej, Piotra Czachora i duetu Jarnuszkiewicz & Chylak oraz biżuterię i dodatki Oli Świtalskiej, Poli Zag i Eliwer. Na razie. Bo interesujących marek będzie coraz więcej.
Od góry od lewej – ubrania: Jarnuszkiewicz & Chylak, Ania Kuczyńska, Anna Pitchougina, 2x Maldoror, Sylwia Rochala. Broszki: Ola Świtalska, bransoletka: Pola Zag.
Zdjęcia: Cloudmine

5 Comments

 • Gość: kelly, adgy94.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 24 listopada 2011 09:57 0Likes

  Im więcej zdolnych w sieci, tym lepiej 😉

 • modologia
  Posted 24 listopada 2011 10:39 0Likes

  Podoba mi się ta strona pod względem wizualnym i pod kątem „przyjazności” dla użytkowników. A przy okazji chylę czoła przed geniuszem marketingowym Anny Kuczyńskiej, która projekty niesprzedane w latach poprzednich firmuje oksymoronem „New Vintage”. Jeśli coś jest „vintage”, to już z założenia nie jest „new”. Ale o co chodzi w modzie? Chodzi o to, żeby mieć „coś nowego”, a przy tym niepowtarzalnego – co gwarantują rzeczy vintage. Przysłowie mówiące, że nie można trzymać dwóch srok za ogon straciło swoją ważność. Pozostaję pod marketingowym wrażeniem 😉

 • pani_la_mome
  Posted 24 listopada 2011 13:07 0Likes

  Muszę powiedzieć Mikołajowi, że „chcę srokę złodziejkę”:)

 • jagnesjag
  Posted 24 listopada 2011 17:50 0Likes

  Mam nadzieje, że to dopiero poczatek i niebawem sklep rozrośnie się o nowe marki. A do Kuczyńskiej wzdycham. Szkoda, że szorty są tylko w mikroskopijnym rozmiarze 34:/

 • metka_by_traczka
  Posted 26 listopada 2011 14:32 0Likes

  sukienka z osiołkiem i broszka liska-włamywacza – rozwaliły mnie kompletnie :-))))) Harel, you made my day :-)))))))))))))))

Leave a Reply