She is Sunday – Ciao Vacanza!

Jest taka przestrzeń, a może nawet czasoprzestrzeń, w której każdy dzień jest niedzielą, a każdy tydzień – wakacyjnym urlopem. Jeśli jeszcze nie znacie (a na blogu już była), poznajcie markę She is Sunday, stworzoną przez Karolinę Miko. O historii i filozofii marki przeczytacie w zalinkowanym wpisie, nie będę się powtarzać. Dziś natomiast przyjrzę się najnowszym projektom, nawiązującym do debiutanckiej kolekcji, lecz mocno ją rozwijającym. Sama, jeszcze przed premierą letniej sesji, kupiłam sobie różowo czerwoną koszulkę z napisem „Ciao”. Cudem, bo gdy tylko pojawia się w sprzedaży, natychmiast znika. Hit sezonu? Bardzo możliwe. Tym bardziej, że nie ma osoby, która by się nie uśmiechnęła na jej widok. Dlatego tym chętniej ją zakładam w tych ponurych czasach. Dobrej energii nigdy dość.

Koszulki, bluzy i spodnie dresowe… Czyżby zmiana kierunku? Bynajmniej. Te bazowe produkty dopełniają radosną całość, zostawiając najważniejsze miejsce na różnorakie sukienki, doskonałe zarówno do wakacyjnej walizki, jak i na letnie okoliczności imprezowe. Ba, She is Sunday oferuje wybór sukni ślubnych. W specjalnym dziale Wedding znajdziemy propozycje dla panien młodych i druhen, w zaskakujących jak na tę kategorię cenach. Marszczenia, wiązania, falbany – detali jest mnóstwo, ale przesady wcale. Sekretem jest trzymanie się jednego konkretnego koloru. Może być intensywny błękit włoskiego nieba. Może być apetyczna czewień świeżych malin. Trochę morskiego granatu, bladej szałwii czy cytrynowej lemoniady i mamy paletę idealną. Czerń? Wiadomo, być musi. Tu zagrają sobie faktury: nierównomierny muślin, lekko połyskujący len czy matowa bawełna.

Na koniec dobra wiadomość. Wkrótce She is Sunday otwiera swój pierwszy warszawski butik! O szczegółach będę informować na bieżąco na swoim Instagramie. A na razie zostawiam Was w nastroju dalekim od biurowego. Niech marzenie o wakacjach (albo chociaż o niedzieli) spełni się jak najszybciej!

Zdjęcia: Marta Skoczeń
Modelka: Mayu Sakai
Make-up and hair: Oliwia Niespodziewana
Produkcja & set design: Karolina Miko

1 Comment

  • Szafa Sztywniary
    Posted 14 maja 2022 12:01 0Likes

    Sama przez Ciebie kupiłam tę koszulkę, mimo że to niby nie moje kolory i… o dziwo, pasuje mi! 😁 Bardzo przemawia do mnie stylisytka i filozofia marki (wieczne wakacje!). Jedyne, co mi zgrzyta, to to, że mają kiecki z poliestru za tysiaka 🤯

Leave a Reply