Groupies!

Wniosek z wczoraj? Jesteśmy groupies Michała Szulca. Nie wiem, czy mogę wymienić tu nasze nazwiska, więc zrobię tak: ci co wiedzą, to wiedzą, wniosek pozostaje ten sam. Po wieczornym pokazie rzuciliśmy się za kulisy, niczym ciężko uzależnieni od świetnych ciuchów po przebywaniu na miesięcznym (i najwyraźniej nieudanym) detoksie. Michał Szulc ze stoickim spokojem przyjął nasze szaleństwo. A my dosłownie przykleiliśmy się do wieszaka pełnego ubrań, które jeszcze dwie minuty wcześniej znajdowały się na modelkach. Szerzej o kolekcji The Woods napiszę w swoim czasie. Na razie tylko pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy podczas jej oglądania. Otóż nawet gdyby została zaprezentowana anonimowo, i tak bym się domyśliła, kto jest autorem. Bo choć różni się od poprzednich (i tak chyba powinno być?), to jednak naznaczona jest czymś tak charakterystycznym dla twórcy, że trudno by było się pomylić. Jeśli chodzi o stronę techniczną, choć nie jestem specem ani od krawiectwa, ani tym bardziej od konstrukcji, mogę się wypowiadać tylko od strony typowego „nosiciela” ubrań. Nosiciel obejrzał ze wszystkich możliwych stron i stwierdził: to jest doskonałe.
Czekałam na ten pokaz przez cały dzień, a nawet od wczoraj (a nawet od kilku miesięcy), więc zdaję sobie sprawę, że mogłam nie dostrzec minusów, które z pewnością przez bardziej wnikliwych i, powiedzmy, obiektywnych, zostaną wydobyte na światło dzienne. Na szczęście przysłówek na literę „s” w tytule tego bloga pozwala mi na wyrażanie bezgranicznego zachwytu, nawet jeśli będę w tym całkowicie osamotniona. Lecz wiem, że w tym wypadku nie jestem.
Poniżej mała zapowiedź tego, co w swoim czasie:
 

 
Wieczorne oczekiwanie i początek spektaklu:
 

 
Ten czarno biały deseń będzie mi się śnił po nocach. Obok projektant pod gradobiciem pytań ;).
 

 
A to wcale nie był koniec. Jako następna została pokazana kolekcja MMC Studio. Równie dobra, w dodatku z niesamowitą oprawą muzyczną. Na razie odsyłam na LaMode, jak się ogarnę, sama też coś napiszę ;).
 

 
Fot. P. Stoppa i Harel

4 Comments

 • modologia
  Posted 22 kwietnia 2012 09:15 0Likes

  Chcę to czarno-białe cokolwiek to jest i tą sukienkę w cekiny, co to się w tle wyświetla na ekranie w powiększeniu. To moje! 😉 Tak sobie przeglądam różne zdjęcia z FW i pod względem ilości rzeczy, które mi się podobają i to chyba rekordowa ilość. Lubię, jak ludzie robią dobre rzeczy i trzymam kciuki za tworzenie kolejnych. I wolę ten wpis od narzekań na Złotą Nitkę 😉

 • elakijowska
  Posted 22 kwietnia 2012 17:05 0Likes

  VERY FREEKY !

 • elakijowska
  Posted 22 kwietnia 2012 20:26 0Likes

  Komentarz umiesciłam nie tam gdzie chciałam.Skasować nie umiem.

 • Gość: kelly, 108-111.echostar.pl
  Posted 23 kwietnia 2012 21:58 0Likes

  Czekam, aż bez emocji (na co ja liczę?!) obejrzę kolekcję na zdjęciach 🙂

Leave a Reply